Паркінг — це зручно!

У вашої “ластівки” теж буде власний дім!

Без неї, як без рук. На роботу, на закупи, в подорож, в кіно, на шопінг — вона щомиті готова допомогти! Машина — річ абсолютно необхідна для сучасного містянина. Ми в “Одеських традиціях на Глушка” потурбувалися, щоб у вашого авто було власне паркомісце. Наш будинок обладнаний власним підземним паркінгом! Досить шукати місце під сонцем для своєї ластівки, вирішуйте питання раз і назавжди

обрати місце у паркінгу

Паркінг — це зручно!

Як виглядає сучасне Таїрова? Чому це ідеальне місце, щоб жити, працювати, ростити дітей і просто насолоджуватися кожним днем? Зараз на Таїрова можна отримати доступ до будь-яких послуг, дозвілля чи розваг. Садочки, школи, поліклініки, торгові центри, ринки, кафе та ресторани — все, що потрібно для комфортного життя і все найвищої якості. Звісно, люди мріють жити тут, насолоджуватися всіма зручностями сучасної інфраструктури вкупі з легендарною одеською атмосферою, пронизаною ароматом акацій, подихом моря та фірмовим одеським гумором. Мешканців Таїрова стає більше, машин стає більше, паркуватися стає важче. Свій паркінг вирішує проблему!

  • Безпека: ваше авто надійно захищене від капризів природи та “випадкових” пошкоджень.
  • Економія часу: годі шукати, де залишити на ніч, де запаркувати, поки перевдягаєш дитину на секцію, де кинути, поки забіг додому за важливими документами. Ваше паркомісце завжди чекає на вас.
  • Зручність: просто натискаєте на кнопку ліфта і через кілька хвилин ви вже у власному авто.

Дізнатися вартість паркомісця

Купуйте власне паркомісце у зручному підземному паркінгу у розстрочку!

  • Обирайте розмір першого внеску
  • Щомісячний платіж — від 550 у.о
  • Сплачуйте в зручному для себе режимі
паркінг у розстрочку

* Розмір щомісячного платежу залежить від суми першого внеску

Отримати консультацію
Обрати квартиру