Про забудовника

Про забудовника

Житловий комплекс «Одеські традиції» на Глушка — новий проект на Таїрова, де ми продовжуємо втілювати в життя концепцію квартир з ремонтом, шо так полюбилася одеситам.

Починаючи свій шлях на непростому ринку одеської нерухомості в 2009 році, ми відразу замахнулися на масштабний проект будівництва цілого житлового масиву. Орієнтуючись виключно на споживчі переваги, керуючись принципами створення дійсно гідного продукту, ми втілили в реальність свій перший, унікальний для нашого міста проект — житловий масив «Сьоме небо», в якому зараз вже живуть понад 7 тисяч сімей. Всі квартири на «Сьомому небі» здаються з ремонтом і вбудованими меблями. Подивитися сайт проекту «Сьоме небо».

Ще один наш проект — житловий комплекс "Елегія Парк" в Аркадії. Це комплекс бізнес-класу, відмінна риса якого — особлива ландшафтна концепція, баланс природного та рукотворного. Акцент зроблений на парковому просторі всередині закритого двору. Особливе рішення — поділ внутрішнього простору на два рівня. Нижній рівень — це "двір для машин" і верхній двір — парк для відпочинку, дитячих ігор, спорту, прогулянок. Завдяки такому розподілу, двір повністю ізольований від особистого транспорту. Це створює особливу атмосферу комплексу. Подивитися сайт проекту "Елегія Парк".

Натхненні європейською архітектурою XIX століття, величними особняками і розміреним життям одеської аристократії, ми спроектували Біарріц — клубний будинок класу «еліт» на Французькому бульварі. Він не випадково названий на честь знаменитого курорту Франції, улюбленого місця відпочинку європейського бомонду. Біарріц — це клубний будинок для обраних, справжнє захоплення в деталях: від неповторного архітектурного стилю, до найвищого рівня безпеки. Подивитися сайт проекту "Біарріц".

Щоб дати можливість майбутнім мешканцям Курортного провулка отримувати всі переваги життя біля моря, в районі парку Перемоги, ми розробили проект АТМОСФЕРА. Цей комплекс знаходиться на зручній відстані від метушливого Аркадії. Ми придумали для нього особливі дахові тераси, з яких відкривається неймовірний панорамний вид на морське узбережжя та місто. А також заклали основи для його самодостатньою внутрішньої інфраструктури, що включає супермаркети, бутики, кав’ярні та розважальні центри. Подивитися сайт проекту "Атмосфера".

З особливою ретельністю ми підійшли до концепції та проектування житлового комплексу «Одеські традиції» на Слобідці. Особливість проекту в його концепції: квартал задуманий як втілення традицій і цінностей одеситів. Просторі двори з улюбленими «одеськими» деревами, елементи традиційної архітектури в фасадах будинків, зручні планування — з великою кухнею і обов'язковим балконом в кожній квартирі. «Одеські традиції» —  це осередок старої Одеси на території сучасного міста. Подивитися сайт проекту «Одеські традиції».
завантажити оригінал:

Завантажити Завантажити Завантажити Завантажити
Отримати консультацію
Отримати консультацію
Обрати квартиру