про проект «Одесские традиции»

Ну хто ж не любить Таїрова! Дуже зручний і по-сімейному теплий район. Бракує тут тільки справжніх одеських традицій. Але і це в минулому, тому що "Одеські традиції" тепер в серці найулюбленішого спального району міста на вулиці Академіка Глушка! Зустрічайте:

- 4 секції;
- 17 поверхів;
- 1-, 2-, 3-кімнатні квартири для щасливого сімейного життя;
- власний підземний паркінг;
- територія двору охороняється.

Всі квартири здаються з ремонтом. Це означає, що Ви зможете вселитися в нову квартиру одразу ж після здачі будинку. Вам не доведеться перейматися через пил та шум ремонтних робіт. Ви збережете час, гроші та гарний настрій.

 Все, як Ви хотіли!


Дізнатися ціни

Традиції

Так що ж таке ці ваші знамениті одеські традиції?

Наші, одеські традиції — це величезна любов до міста, в якому живеш, до місця, де виріс. Це море, яке тут цар і бог, навіть якщо до нього потрібно проїхатися кілька зупинок трамваєм. Це колоритні базарчики з найсолодшими Мікадо і найгострішими на язик продавчинями. Це добрі сусіди, які із задоволенням збираються в затишному дворі. Це культ дітей —  вони у нас всі найталановитіші, найвродливіші та залюблені. Це аромат акацій, що вливається в кімнату травневої ночі. Це оксамитові обійми літніх вечорів і мальовничі осінні тумани вранці ...

"Більше традицій, гарних і добрих!", — подумали ми і вирішили, що неперевершена за зручністю та інфраструктурою вулиця Академіка (так, так, ми, як бачите, по академікам) Глушко —  найліпше місце для справжніх одеситів, які люблять і поважають традиції рідного міста. Друзі, "Одеські традиції" на Глушка —  це все те, за що ви так любите наш житловий комплекс, тільки тепер на Таїрова!

ВСЕ ПОТРІБНЕ - ПІД РУКОЮ

Чому саме Таїрова? Тому що улюблений для багатьох спальний район —  це про комфорт, затишок і зручність. Тут добре відпочивати після багатого подіями дня, прогулятися в парку чи сквері, вирушити за свіжими фруктами на базарчик, випити кави в одній з численних кав'ярень або повечеряти в улюбленому ресторані.

Сім'я і діти — це те, що робить наші традиції такими теплими і щирими. На відстані пішої прогулянки від Вашого нового будинку — школи, розвиваючі дитячі центри, спортивні секції, творчі студії, великі дитячі зони в торгових центрах.

ІНФРАСТРУКТУРА

Чому Таїрова вважається кращим спальним районом Одеси? Просто прочитайте цей список: Південний ринок, ТЦ "Панорама", "Сіті Центр", кінотеатри "IMax" і "Золотий Дюк", міні-ринки зі свіжими овочами та фруктами, магазини на всі випадки життя, дитячі розважальні та навчальні центри, дитячо-юнацький ФК "Чорноморець", стадіон і навіть тенісні корти.

Мешканцям Таїрова немає необхідності здійснювати тривалі поїздки, щоб закупити продукти, підібрати модний образ або цікаво провести вільний час. Навіть море тут значно ближче, ніж може здатися. Смачна їжа, модні бренди, спорт і захоплююча індустрія розваг — на Таїрова є все!

Подивитися інфраструктуру

Внутрішній двір

Ну хто ж не чув про легендарні одеські двори! Задовго до цифрової епохи тут вже був свій Фейсбук, Інстаграм, Телеграм: кожен двір — інформаційний гігант, в якому на тлі акуратних палісадничків, в тіні софор і акацій обговорювалися нагальні питання, звучали щирі вітання, велися дружні бесіди і все це приправлене ноткою оригінального гумору і особливою одеської філософією. У наших дворах не було чужих дітей, а дорослі могли покластися на сусідів, як на самих себе.

Ми продовжуємо щиру історію наших дворів в "Одеських традиціях" на Глушка. Акуратні клумби, що тонуть у квітах, дерева, лавки — обирайте улюблену і, звичайно, безпека — Ваш двір буде закритим по периметру та під наглядом охорони.

Дізнатися ціни
Обрати квартиру